Show Bizz

Kaq të bukur e ka kunatën Fjolla e Albanit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit tashmë është emër i njohur në faqen rozë.
Në çdo paraqitje ajo është e veçantë e cila menjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale, Fjolla nuk I ndal postimet e ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto me kunatën e saj, e cila shihet që është mjaft e bukur dhe elegante.

Që të dya duken të mrekullueshme. /Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto