Show Bizz

Kaq shumë i ka formësuar të pasmet Tayna

Thuajse në çdo postim ekspozohet e tëra

Edhe sot duke kaluar kohë ne palestër reperja nuk hezitoj të publikoj foto ku edhe nga atje reklamoj trupin bombastik, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse e re në moshë, ajo ka arritur ti prek majat e suksesit duke qenë mjaftë e dashur dhe e kërkuar nga publiku shqiptar.

Duke informuar ndjekësit mbi përditshmërinë e saj, kësaj radhe ajo tregoj të pasmet mjaftë të formësuar duke marrë komente nga më të ndryshmet.

Me veshje sportive e me një kapelë në kokë, prizrenasja po bombardon rrjetet me këto poza./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin

Show Bizz

Bora Zemanit ia bëjnë befasinë e bukur sapo mbërrin në shtëpi

Show Bizz

Marina e bënë këtë gjest për ti mbuluar të pasmet

Show Bizz

Edhe pse të ndarë, Nora nuk e kurseu këtë gjest të bukur për Robert Berishën