Show BizzSport

Kaq shumë është rritur vajza e Granitit dhe Leonites

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Graniti dhe Leonita Xhaka janë çifti më i komentuar kohët e fundit. Që pas lindjes së vajzës, publiku interesohet më shumë për lëvizjet që bën dyshja e njohur.

Muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Ayana, shkruan “Kosovarja”.

Meqë është edhe fëmija i parë për çiftin padyshim që kjo është ndjenja më e bukur që pas martesës së tyre.

Së fundmi, Leonita ka sjellë një imazh të princeshës së vogël, ku shihet se Ayana veç po rritet e zbukurohet./Kosovarja/

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore