Show Bizz

Kaq shumë është rritur vajza e Diellza Kolgecit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Disa muaj më parë modelja e njohur kosovare Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Helena, shkruan “Kosovarja”.

Ata nuk hezituar asnjëherë për ta prezantuar vogëlushen para publikut. Nga imazhet që kanë ndarë kohë pas kohe në rrjetet sociale, Helena duket se i ka ngjarë komplet nënës.

Ardhja në jetë e Helenës ka bërë që çifti të ndihen të plotë dhe të shumë të lumtur.

Modelja është e përkushtuar maksimalisht në rritjen e vajzes, por që nuk e ka lënë as vetën dorësh, duke u kujdesur vazhdimisht për format trupore.

E së fundi ajo ka ndarë disa imazhe të së bijës e cila duket se është rritur dhe është bërë edhe më e bukur.

Ajo ka dalë për kafe me nënën dhe tezen e saj, teksa ka shkruar “Me mamasiten dhe tezushin”, në fotot ku shihet edhe vajza e saj e ëmbël./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto