Sport

Kaq para do t’i kushtojë Ballkanit shkarkimi i Ismet Munishit

Dje skuadra e Ballkanit e ka shkarkuar nga detyra e trajnerit, Ismet Munishin.Pas shkarkimit, nuk është bërë ende e ditur se si Munishi dhe klubi nga Suhareka ka ndarë rrugët, shkruan IndeksOnline.

Por, burimet e IndeksOnline, bëjnë me dije se kjo heshtje “është blerë” me një shumë të madhe parash, diku rreth 20 mijë euro.

Duket, se në kontratën e fundit, Ismet Munishi ka ditur shumë mirë të negocioi me përfaqësuesit e Ballkanit.Siç merret vesh, këtë kontratë e ka të deponuar edhe në FFK si grancë e zbatimit mes palëve.

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët e skuadrës së madhe shqiptare reagojnë ashpër ndaj presidentit të klubit

Sport

Mirel Josa kthehet përsëri, do ta drejtoj skuadrën e madhe

Sport

A ka nevojë Kosova për stadium nacional? Ky është mendimi i Afrim Tovërlanit

Sport

Malisheva triumfon në miqësoren e Antalise kundër skuadrës ukrainase