Show Bizz

Kaq kushton vetëm një veshje e Xhensila Myrtezajt

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Xhensila Myrtezaj tashmë prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme e cila i sjell edhe përfitime materiale.

Prandaj këngëtarja e ka luksin që të bëjnë një jetë luksoze dhe të vishet me trendët më të reja në botë e që kushtojnë shumë.

Por, kjo nuk paraqet aspak problem për këngëtare e cila vjen secilën herë me veshje unike të markave më të shtrenjta në botë.

Faqja e njohur në Instagram “whattheywearin” ka publikuar së fundi çmimin e veshjes së Xhensilës e cila mund të ju befasoj.Vetëm një pallto të markës “Max Mara” që Xhensila ka veshur kushton hiq më pak se 2160 euro.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto