Show Bizz

Kaq bukur duket Tayna, merr vëmendjen me paraqitjen e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna është një nga këngëtaret më aktive të momentit, qoftë me publikimin e këngëve të reja poashtu edhe me koncertet nëpër vende të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Ajo në shumë raste qëndron në fokus të mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saja publike.

E së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka tërhequr vëmendjen e fansave me një fotografi të publikuar.

Me make-up dhe me një veshje mjaft provokuese ajo është paraqitur para më shumë se 1 milion fansave të saj në Instagram.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto