Show Bizz

Kapen shpesh ‘mat’, Arbana tregon përse nuk publikon foto me të dashurin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arbana Osmani e ka sqaruar njëherë e mirë të vërtetën.

Tash e një kohë flitet se Arbana Osmani është në lidhje dashurie me regjisorin Eduart Grishaj, shkruan lajmi.net.

Dyshja shpesh kapen ‘mat’ nga paparacët mirëpo fotografi së bashku vetë ata nuk kanë publikuar asnjëherë.

E tani më në fund vetë Arbana e ka dhënë një përgjigje të prerë kur u pyet se përse nuk publikon foto me Eduartin.

“I kemi përvete”, ishte përgjigja e Arbana Osmanit./Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto