Lajme

Kaos në komunën e Prishtinës: Roja e fut pa rend një qytetar, shpërthen konflikti

Një konflikt fizik mes një qytetari dhe sigurimit ka ndodhur para pak çasteve në Komunën e Prishtinës, si pasojë e pritjeve të gjata për kryerjen e shërbimeve.

Në videon shihet momenti kur sigurimi i Komunës së Prishtinës fjaloset me një qytetar.

Sipas lexuesit, konflikti mes tyre, ka ndodhur si shkak i mos-mbajtjes së rendit, ku sigurimi ka lejuar dikë t’i kryej shërbimet para qytetarit i cili po priste më shumë se gjysmë ore.

Menjëherë pas kësaj, në ambientet e komunës është parë edhe Policia e Kosovës. /lajmi.net/

Ja momenti:

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19