Blic Plus

Kaos në avion, pasagjeri i dyshuar me Covid-19 ndërron jetë

Kaos në avion, pasagjeri i dyshuar me Covid-19 ndërron jetë

Avioni i kompanisë, “United Airlines”, i cili ishte nisur nga Orlando dhe kishte destinacion Los Anxhelosin, u përfshi nga kaosi në bord, pasi një pasagjer i dyshuar me koronavirus ndërroi jetë.

Foto të publikuara nga pasagjerët tregojnë kaosin në bord teksa tentonin t’i vinin në ndihmë personit që u ndje keq, i cili u shpall i vdekur menjëherë sapo avioni bëri ulje të detyruar në Nju Orlins.

Mjekët u ngjitën menjëherë në bordin e avionit për t’i dhënë ndihmën pasagjerit, teksa të gjithë të tjerët u larguan nga avioni, por nuk ia dolën. Bashkëshortja e viktimës zbuloi se burri i saj kishte pasur simptoma të ngjashme me ato të koronavirusit gjatë ditëve të fundit, ndërsa kishte humbur edhe shijen e nuhatjen, shkruan Daily Mail.

Postime të ngjajshme
Blic Plus

Kush ishte Robert Hanssen, pse njihet si fatkeqësia e SHBA-ve

Blic Plus

Pse 14 shkurti është festa e të dashuruarve?

Blic Plus

Kjo është foto e fundit e Ismet Pejës

Blic Plus

Përgatituni: Këtë vikend do të ketë borë në Kosovë