Sport

Kanë përfunduar ndeshjet e zhvilluara sot në Superligën e Kosovës

Kanë përfunduar të dyja ndeshjet e ditès së sotme në kuadër të xhiros sē tretë, shkruan BlicMedia.

Feronikeli – Drenica dhe Trepça ’89 – Llapi, ishin sfidat e sotme në Superligën e Kosovës.

Në Drenas, Feronikeli dhe Drenica kanë barazuar me rezultatin 2:2, ndërsa në Mitrovicë, Trepça ’89 ka shènuar fitore ndaj Llapit me rezultatin 1:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës