Lajme

Kandidatët për deputet nga radhët e LDK-së në Pejë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, kandidaturat e LDK-së së Pejës për listën e këtij subjekti në zgjedhjet e 6 tetorit, ish-deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e LDK-së, Besa Gaxherri, në një komunikim për Radio 1 tha të emruarit për deputet janë : Kujtim Shala, Ramiz Kelmendi, Mikete Hajdari, Shkumbin Gashi dhe vet Besa Gaxheri.

Ndër të tjera shtoi se “Po punohet mjaft dhe edhe mbledhja e sotme ka kaluar në frymë të mobilizimit të përgjithshëm për fitore. Ne jemi të sigurt se jemi fitues”, ka deklaruar mes tjerash Besa Gaxherri për “Radio 1′, transmeton BlicMedia.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat