Lajme

Kampionia e fitnesit Geta Beqa aderon në PDK

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sportistja dhe trajnerja e suksesshme, Geta Beqa ka aderuar në Partin Demokratike të Kosovës.

Geta është kampione botërore në ‘’World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”.

Aderimin e saj në PDK e ka bërë të ditur kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm, Kadri Veseli përmes një postimi në ‘Facebook’./Indeksonline/

Statusi i tij i plotë:

Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK-së.

Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat