Show Bizz

Kaltrina Selimi ka rënë kaq shumë në peshë!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Interpretuesja e disa hiteve, Kaltrina Selimi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetejt sociale.

E deshur me një fustan të gjatë, ajo lehtësisht ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, shkruan Indeksonline.

Selimi dukshëm ka rënë në peshë, dhe kjo vërehet në imazhin e fundit në të cilin nuk ka përdorur efekte photoshopi.

Kujtojmë faktin që Kaltrina është nënë e një djali pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto