Sport

Kalon minuta e 20-të e ndeshjes mes Gambias dhe Kosovës, ky është rezultati momental

Kosova po zhvillon ndeshjen e katërt miqësore ndaj Gambias.

figure>

Kjo është miqësorja e katërt gjatë muajit qershor për dardanët..

Kur po kalon minuta e 20-të e ndeshjes, rezultati momental është 0-0.

Kosovarët janë më kërkues, dhe loja po zhvillohet më shumë në pjesëfushën e afrikanëve.

Loshaj dhe Daku patë dy raste shënimi por që nuk realizuan.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89