Sport

Kalojnë 25 minuta në ndeshjen Drita – Ballkani, ky është rezultati

Kanë kaluar 25 minuta lojë në kryendeshjen e javës në Gjilan.

Drita dhe Ballkani vazhdojnë ta mbajnë portën e paprekur.

Mysafirët janë më dominues në një nuancë, por mbrojtësit vendas janë të vendosur mirë.

Kjo ndeshje i takon javës së katërt në elitën e futbollit kosovar.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane