Lajme

“Kallash ju kisha vra”, del tjetër video nga TikTok-u i gjyqtares shqiptare

Është shpërndarë në media edhe një video tjetër e kryegjygjtarës së Elbasanit, Enkeleda Kapedanit. E që disa nga videot gjyqtarja i shoqëronte me këngë që flisnin për mafian dhe kokainën.

Në një tjetër video ajo shihet duke udhëtuar me automjetin e saj, në shoqërinë e këngës së reperit Bardhi.

Ndryshe nga video e tjera kësaj here gjyqtarja e shoqëron edhe me gjeste të turpshme, ku nën ritmet e muzikës ajo ngre gishtin e mesit.

Po ashtu, është njoftuar se do të merret vendimi nga Këshilli i Lartë Gjyqësor për fatin e gjyqtares së Elbasanit, Enkeleda Kapedani.

Inspektori i Lartë i Drejtësisë do të paraqesë raportin e tij për shkeljet e konstatuara, pas nisjen së procesimit disiplinor të ndaj magjistrates, i iniciuar menjëherë pas bërjes publike të videove nga mediat shqiptare.

https://video.gjirafa.com/60b73ac0536d8-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Jo vetëm në Mal të Zi, këto janë shtetet ku Kosova llogarit se ka prona

Lajme

Agim Veliu dorëzon ankesë ndaj vendimit të Lumir Abdixhikut

Lajme

Mërgimtari: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël

Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna