Lajme

“Kah po shkon moj Zanë”, kënduar nga Haradinaj e shndërrojnë në remix

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kënga “Kah po shkon moj zanë” së pari është kënduar nga kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj.

Mirëpo, jo të gjithëve ju ka pëlqyer se si e ka kënduar Haradinaj këtë këngë, shkruan Reporteri.net

Një artist nga Shkupi, i njohur me emrin artistik Daggi dhe Daggfaher, ka sjellë një remix interesant.

Remixin e “Kah po shkon moj Zanë”, kënduar nga kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ai e sjellë në mënyrë interesante.
Haradinaj, bëri bujë në publik duke kënduar në vende të ndryshme, por me këngën “Kah po shkon moj zanë”, në Rubikon, ai do të kujtohet më gjatë.

Kujtojmë që edhe pse qytetarët kanë ironizuar me këtë këngë, videoja në kanalin Youtube, ka arritur një klikueshmëri të madhe.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat