Sport

Kafja e mëngjesit mes Munishit e Kollarit me trajnerin slloven, kujtojnë kohën kur u shpallën kampion

Ismet Munishi është njëri nga emrat më të njohur të futbollit kosovar.

Trajneri i Ballkanit në mëngjesin e sotëm është takuar me Matjaz Kek selektorin e Sllovenisë dhe Besnik Kollarin kryetrajner tek grupmoshat U 17 te Kosova, shkruan Gazetasheshi.com

Munishi ka kujtuar kohën kur kanë qenë bashkëlojtarë te skuadra NK Maribor, skuadër kjo me të cilën u shpallën kampion të Sllovenisë.

Më poshtë e keni postimin e Munishit:

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin