Sport

Ka përfunduar miqësorja në mes të Ferizajt dhe Lirisë me këtë rezultat

Ka përfunduar miqësorja Ferizaj – Liria, e zhvilluar në stadiumit e qytetit në Ferizaj.

Vendasit kanë shënuar fitore, duke i mposhtur prizrenasit me rezultat minimal 1-0, shkruan Gazeta Olle.

Golin e vetëm në këtë ndeshje testuese e ka shënuar Albion Kurtaj në minutën e 20-të.

Ferizaj e ka filluar edicionin e ri në Ligën e Parë me barazim 0-0 ndaj Vllaznisë.

Ndërsa Liria u mposht me rezultat të thellë 3-0 nga Trepça ’89.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar