Show Bizz

Ka humbur shumë peshë, Fifi pozon në bikini dhe ja si duket

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka habitur të gjithë se si ka humbur peshë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka nisur pushimet dhe fillimisht zgjodhi që mos ta ekspozoj trupin për të treguar se si duket në bikini.

Mirëpo tani Fifi i ka ndarë me ndjekësit disa foto dhe i ka habitur të gjithë me rezultatin.

Këngëtarja ndihej krenare edhe kur ishte e kolme mirëpo me rezultatet e arritura ka inspiruar shumë zemra që do të donin ti hiqnin kilet e tepërta.

Sa i përket muzikës është një ndër emrat e dashur për publikun. Me projektet e saj muzikore dhe zërin e veçantë ka rrëmbyer zemrat e shumë njerëzve.

Për jetën private është treguar gjithmonë e sinqertë, madje edhe publikisht.

 

View this post on Instagram

 

Its the vitamine sea effect 🌊

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’