Sport

Ka gola edhe në Ligën e Parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Java e dytë në Ligën e Parë ka hapur siparin ditën e premte, ndërkohë këtë të shtunë priten të zhvillohen edhe katër takime të tjera të kësaj jave, raporton Gazetasheshi.com.

Liria në Prizren e pret KEK-un në takimin ndërmjet dy ish-skuadrave elitare.

Në “Demush Mavraj” të Istogut zhvillohet derbi lokal ndërmjet Istogut dhe Onix Banjës.

Vitia i bën ‘konak’ Besës në stadiumin me bari sintetik në Sadovinë, ndërkohë Arbëria në Lipjan ndeshet me Ramiz Sadikun.

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 16:00.

Gazeta SHESHI do ju mbajë të informuar në lidhje me çdo ndryshim rezultati nga këto takime:

🚨 LIVE

Liria – KEK-u 0:0
Istogu – Onix 1:0
Vitia – Besa 0:0
Arberia – Ramiz Sadiku 1:0

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv