Sport

Ka gol në takimin Kosovë – Slloveni

Sllovenia ka zhbllokuar rezultatin në ‘Fadil Vokrri’.

Mbrojtja e Kosovës nuk është vendosur mirë në ‘Fadil Vokrri’, kur në ndeshje po luhej minuta e 21′ e takimit.

Ishte Vuckic ai që shfrytëzoi vendosjen jo të mirë të Fidan Alitit dhe Ibrahim Dresevic.

Goli i Vuckic i jep epërsinë Sllovenisë, e cila deri në atë moment nuk krijoi asnjë rrezik për Kosovën. /

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë