Sport

Ka gol në finalen, Villarreal – Manchester United

Skuadra e Villarrealit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Manchester Unitedit, shkruan Zeri.info.

Në “Gdansk Stadium”, Villarreal dhe Manchester United janë duke zhvilluar finalen e Ligës së Evropës.

Skuadra spanjolle ka arritur që të kalojë e para në epërsi, 1-0.

Goli u shënua nga Gerard Moreno në minutën e 29-të.

Postime të ngjajshme
Sport

Mikrobiologu Lul Raka: Kur klubet tona të fillojnë garat në Evropë, le të lejohen shikuesit në një përqindje

Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur