Sport

Juventusi-Interi, formacionet e mundshme

Sonte zhvillohet ndeshja midis Juventusit dhe Interit, takimi i dytë i Kupës së Italisë.

Nga ora 20:45 do të zhvillohet gjysmëfinalja, ndeshja e dytë midis Juves dhe Interit, shkruan IndeksOnline.

Takimin e parë e fitoi ekipi i Andrea Pirlos me rezultat 2-1 – me dy golat e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Formacionet e mundshme:

Juventus: Buffon; Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo; Bentancur, Rabiot, Chiesa, McKennie; Kulusevski, Ronaldo.

Inter: Handanoviq; de Vrij, Skriniar, Bastoni; Hakimi, Perisic, Brozoviq, Barella, Eriksen; Lukaku, Martinez

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë