Show Bizz

Justin Bieber dhe Haily kanë vendosur, kjo është data e martesës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Justin dhe Hailey Bieber janë aq afër që të vendosin për një datë zyrtare për caktimin e ceremonisë së martesës së tyre, transmeton Indeksonline.

Burime të TMZ kanë mësuar se çifti kanë vendosur të martohen në shtatorë dhe së shpejti do të bëjnë gati ftesat për të ftuarit në ceremoni.

Justin postoi një letër dashurie për Hailey të enjten, duke thënë, “Unë bie më shumë në dashuri me ju çdo ditë të vetme. Ju jeni gjëja më e madhe që më ka ndodhur ndonjëherë. Unë do të isha e humbur pa ty”.

Ata të dy janë të vendosur dhe më në fund do të martohen.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto