LajmeSport

Joshua – Usyk, këtu mund ta shikoni “LIVE” meçin!

Tre tituj të peshave të rënda janë gati për luftën e parë të Anthony Joshua në vitin 2021.

Titujt e peshave të rënda WBA, WBO dhe IBF janë në luftë, ndërsa Anthony Joshua përballet me një kundërshtar tjetër të vështirë, Oleksandr Usyk.

Meçi mes Joshuas dhe Oleksandr Usyk pritet të filloj për pak çaste.

Më poshtë keni linkun ku mund ta shikoni meçin e madh:

VIDEO: https://twitter.com/i/broadcasts/1ynJOZEnlwqGR

Postime të ngjajshme
Lajme

Publikohet rezultati i votave me kusht në Gjilan

Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Lajme

Numërohen votat me kusht në Istog: Kaq vota morën kandidatët

Lajme

Kaq vota me kusht morën kandidatët në Gjakovë