Show Bizz

Joshëse në fustan të tejdukshëm, kështu ia shpreh Afrona dashurinë Bleros

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kur kanë mbetur më pak se një muaj deri tek dita e tyre e madhe e martesës, Afrona dhe Blero po vazhdojnë t’ia shprehni dashurinë njëri-tjetrit.

Këtë herë ishte Afrona ajo që e bëri një gjë të tillë, përmes një psotim në Instagram, shkruan Indeksonline.

Modelja simpatike ka postuar disa imazhe joshëse në një fustan të bardhë, të tejdukshëm në të cilin la pa vend për imagjinatë duke theksuar format e saj tërheqëse.

“Buzëqeshja është reflektimi më i bukur i një femra, të dua Blero”, ka shkruar Afrona në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, dyshja u fejuan në vitin 2014 ndërsa do të martohen me 21 shtator të këtij viti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto