Show Bizz

Jonida Vokshi ‘mahnit’ me format trupore në bikini, pak pas lindjes

Jonida i ka habitur të gjithë me foton e fundit.

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Jonida Vokshi, së fundmi është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Pak kohë pas lindjes ajo ka vendosur ti kalojë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Nga atje e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën tregon format trupore në bikini. Ajo ka ‘mahnitur’ të gjithë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Fillon spektakli i vërtetë te It’s My Love: Bajrami me Erzën dalin në takim, i han qeni

LajmeShow Bizz

Kush sipas Afrim Muçiqit po derdh “lot krokodili” për gurbetqarët?

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

LajmeShow Bizz

Anita tregon se si e përkëdhel Ramushi