Show Bizz

Jonida publikon momente romantike me Besnikun

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë dalë mbrëmjen e sotme për një darkë romantike.

Aktorja nuk i ka kursyer postimet në rrjete sociale.

Për këtë natë të veçantë me partnerin, ajo është veshur e gjitha me të bardha dhe ka kapur flokët. Jonida ka publikuar një foto të look-ut të saj në Instagram dhe ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Po ashtu, aktorja ka publikuar një foto tjetër në Instastory, krahas së cilës shkruan: “Natë romantike!”

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin

Show Bizz

Bora Zemanit ia bëjnë befasinë e bukur sapo mbërrin në shtëpi

Show Bizz

Marina e bënë këtë gjest për ti mbuluar të pasmet

Show Bizz

Edhe pse të ndarë, Nora nuk e kurseu këtë gjest të bukur për Robert Berishën