Sport

Jo vetëm Zekirja Ramadani, Prishtina vendos edhe për largime të tjera!

Prishtina të premten vendosi t’i ndajë rrugët me trajnerin shkupjan Zekirja Ramadanin.

Trajneri që e shpalli Prishtinën kampion largohet pas një vit e gjysmë qëndrimi në klub.

Telegrafi mëson se te Prishtina ka edhe largime tjera.

Bajram Sherifi që ka mbajtur një kohë postin e drejtorit, Fisnik Kërçeli si drejtor sportiv dhe Orhan Abdi trajner kondicional.

Sherifi dhe Kërçeli kishin ardhur para dy vitesh te Prishtina me propozimin e aksionarit Rrahman Haradini.

Prishtina gjatë këtyre ditëve pritet të shpall trajnerin e ri.

Prishtina aktualisht është në vendin e gjashtë në renditje me 17 pikë pas 13 ndeshjesh.

Related posts
Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në klasiken: Dortmund - Bayern

Sport

Humbje e hidhur e Barcelonës në “Camp Nou”

Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *