Sport

Jeta e shfrenuar e Mike Tyson

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mike Tyson padyshim është njëri nga emrat më të mëdhenj në historinë e boksit.

Tyson ka zhvilluar 58 meçe ku ka fituar 50 përballje, 44 nga to me nokaut dhe gjithashtu ka 6 humbje, shkruan Reporteri.net

Por, jeta e Tysonit ka qenë me shumë batica dhe zbatica që nga fëmijëria e tij.

Ai ka përjetuar shumëçka nga jeta, madje edhe burgun si dhe humbjen e 300 milionë dollarëve.

Në videon e mëposhtme e keni një përmbledhje të jetës së Mike Tyson, të cilit mbi 1000 femra i kishin ardhur atij edhe në kohën kur ishte në burg.

Për më shumë shikoni këtë video.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv