Show Bizz

Jennifer Lopez shfaq të pasmet në koncertin e Antalias: Fotografoni veshjet e mia të ditëlindjes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Jennifer Lopez është një ndër këngëtaret më të suksesshme të rrafshit ndërkombëtare dhe kjo bën që të jetë temë e mediave të huaja.

Pasi u bë lajm me ndejën e organizuar me rastin e 50 vjetorit të lindjes, ajo tashmë po vazhdon me koncerte anembanë globit.

Së fundi, ylli amerilano-latin ka qëndruar në qytetin turistik turk, Antalia, ku me performancë ka ndezur atmosferën në maksimum për fansat dhe publikun e pranishëm.

Në një veshje joshëse dhe seksi, ku njëra anë i shfaqte të pasmet fantastik, bukuroshja ka provokuar në një rast të pranishmit në koncert.

Në fakt, këngëtarja e hitit “Jenny from a block”, ka ekspozuar të pasmet dhe u kërkoi publikut që t’ia fotografojnë rrobat e banjos.

Ndryshe, mediat turke kanë raportuat se bileta më e lirë për ta ndjekur paraqitjen e artistes ka kushtuar njëmijë euro gjersa ajo VIP, ka kapur shifrat e 50 mijë sosh. /Telegrafi/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto