Sport

Java e 4-të në Superligë starton sot me tri ndeshje, kryendeshja luhet në Gjilan!

Superliga e Kosovës nuk humbet kohë dhe sot vazhdon me ndeshjet e xhiros së katërt.

Spikat ndeshja mes Dritës dhe Ballkanit e cila do të luhet në qytetin e Gjilanit, shkruan Sheshi.info

Interesant pritet të jetë edhe dueli mes Llapit dhe Malishevës. Kjo ndeshje do zhvillohet në kryeqytet, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Gjithashtu, në “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, skuadra e Feronikelit do t’i bëjë konak Ulpianës.

Të gjitha ndeshjet startojnë në ora 16:00 dhe Gazeta “Sheshi” do të raportojë minutë pas minute për këto tri ballafaqime.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk