Sport

Januzaj zëvendëson Hazardin te Belgjka

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes San Marinos dhe Belgjikës.

Pas katër ndeshjeve në Grupin I, Belgjika prin me 12 pikë, kurse San Marino është e fundit me 0 pikë.

Eden Hazard mungon për Belgjikën. Ylli i Real Madridit tek sot është rikthyer në stërvitje me ekipin, pas lëndimit që ka pësuar në start të sezonit të ri në La Liga.

Por, starton shqiptari, Adnan Januzaj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv