Lajme

Januz Salihaj aderimi më i ri në PDK

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Krye-parlamentari në detyrë Kadri Veseli përmes një postimi në faqën e tij në Facebook, shkruan për aderimin më të ri në kuadër të PDK-së.

Sipas Veselit, ” Rrugët me PDK-në i bashkoi edhe ish-ministri Januz Salihaj, ekspert i arsimit në vendin tonë”, trasnmeton BlicMedia

Afër vetës po merr figura të rëndësishme të vendit duke u besuar që së bashku do të ia dalin për një të ardhme më të mirë, për një vend demokratik tashmë duke luftuar nepotizmin dhe korrupcionin.

Ndër te tjera Veseli pohon se: Januzi i kishte kundërshtuar gjithmonë përpjekjet politike për të sistemuar njerëz mbi bazën e nepotizmit në Komunën e Prishtinës, njëherit duke shrehur lumturinë se Salihaj tani do ta japë kontributin e tij si pjesë e PDK-së. /BlicMedia.net/

Rrugët me PDK-në i bashkoi edhe ish-ministri Januz Salihaj, ekspert i arsimit në vendin tonë.Si familje e madhe…

Posted by Kadri Veseli on Friday, September 6, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat