LajmeShow Bizz

Jahja Kokaj i VV-së e lë pak anash shkencën, merret me Big Brother VIP

Deputeti i VV-së, Jahja Kokaj përmes një postimi në Facebook ka komentuar shikueshmërinë e lartë të “Big Brother”.

Kokaj i brengosur për kahjen edukative të brezave të rinjë.

“Nuk po arrij ta kuptoj shumfishin e shikuesve të emisioneve “big brother” dhe shumë emisioneve si këto, duke pirë duhan, e veprime të ngjajshme…, në krahasim me shikuesit e emisioneve shkencore, që trajtojnë energjinë dhe problemet të jetës. Kam brengosje për kahjen edukative të brezave!”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/jahja.kokaj/posts/10226375251266731

Related posts
Lajme

Ambasadori amerikan në Beograd: Një herë Asociacioni, pastaj pason plani franko-gjerman

Lajme

Dardan Krivaqa në gjendje të rëndë”- Gjykata merr një vendim të ri

Lajme

Si në filmat aksion, operacioni i Policisë së Kosovës për arrestimin e katër të dyshuarve për vepra të rënda penale

Lajme

Rron Gjinovci: Edi Rama ka probIeme mendore e emocionaIe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *