Sport

Ja vlen të shikohet ky super aksion me një finalizim të bukur nga Ermal Krasniqi (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ballkani e ka mposhtur skuadrën e Vushtrrisë me rezultatin e thellë 5:2, shkruan BlicMedia.

Paraqitja e Ballkanit ishte jashtëzakonisht e mirë, ku nuk munguan edhe aksionet dhe golat e bukur.

Një të tillë e realizoi edhe Ermal Krasniqi i cili finalizoi me gol një super aksion të skuadrës së Ismet Munishit.

Ja vlen të shikohet ky super aksion me një finalizim të bukur nga Ermal Krasniqi i cili shënoi golin e pestë të Ballkanit në minutën e 88-të.

Shiko super golin e Ermal Krasniqit. /BlicMedia.net.

the first goal for the FC BALLKANIN 🔶

Posted by Ermal Krasniqi on Monday, September 23, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv