Sport

Ja si mund të tranferohet Neymar te Barcelona

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Neymar vazhdon të kërkohet nga ish skuadra e tij, Barcelona.

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” shkruan se marrëveshja e mundshme për rikthimin e brazilianit në Camp Nou varet nga Ousmane Dembele.

Reprezentuesi francez kërkohet nga PSG të inkuadrohet në ofertën e Barcelonës për blerjen e Neymarit.

Andaj, Barcelona duket se është bindur për mënyrën e vetme të blerjes së Neymarit dhe në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës do të mundohet ta bind Dembelen ta pranojë transferimin në Paris.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv