Show Bizz

Ja si këndonte që në moshën dy vjeçare Adelina Berisha

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Karrierën në skenë e kishte filluar që në festivalet e muzikës së pasluftës në Kosovë kur ishte shumë e re.

Atë ajo e ka vazhduar konstant edhe tani dhe njihet për këngët e saj konstante që sjell në skenën tonë.

Në një video që e ka siguruar GazetaExpress, Këngëtarja në këtë video është vetëm dy vjeçare ku që në atë kohë tregon talentin e saj për muzikë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto