Sport

Ja si e urojnë bashkëlojtarët Kastratin për djalin

Kapiteni i SC Gjilanit, Ylber Kastrati, para disa ditësh kishte njoftuar se është bërë baba për herë të dytë, shkruan Gazetasheshi.com

Kapiteni dhe gruaja e tij, Egzona Rushiti-Kastrati, e sollën në jetë një djalë i cili u quajt Nil.

Kurse, në stërvitjen e sotme, ekipi i Gjilanit në krye me shtabin teknik e kanë uruar futbollistin për djalin e porsaardhur në jetë.

Më poshtë mund ta shikoni videon:

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA: Kështu duket klasifikimi pas dy ndeshjeve të sotme

Sport

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Sport

Drita rikthehet te fitorja, Llapi i fortë për Ballkanin

Sport

SUPERLIGA LIVE: Ka gol në ndeshjen Llapi - Ballkani