Lajme

Ja si e ndez atmosferën duke vallëzuar deputetja Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi postoi një video duke vallëzuar.

Në mbrëmje duket se e kalon kohën si është më së miri duke u argëtuar, shkruan InfoKosova.

E pasi tashmë ka dy profesione sigurisht i duhet kohë edhe për relaks.

Shikoni videon më poshtë sa bukur vallëzon./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
Lajme

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve me COVID-19

Lajme

KQZ tregon procedurat për ndërrimin e qendrës së votimit

Lajme

I nxehti ekstrem kufizon punën jashtë, nga ora 12:00 deri në 16:00 kufizohet lëvizja

Lajme

Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin