Sport

Ja si duket rënditja tabelare e Superligës, pas ndeshjes së sotme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar ndeshja e parè e javës së tretë në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Dukagjini dhe Drita kanë zhvilluar ndeshjen e parë të kësaj jave, ndeshje kjo e cila paralajmëron përballje interesante këtë vikend.

Skuadra e Dritës ka shënuar fitore të merituar, të cilën gjë e thotë edhe rezultati prej 0:4.

Golat i shènuan, Xhevdet Shabani (dy gola), Benjamin Shabani dhe Betim Haxhimusa.

Klinè: Dukagjini – Drita 0:4.

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës, pas ndeshjes së sotme. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv