Sport

Ja si duket rënditja tabelare e Superligës pas javës së tretë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kanë përfunduar dy takimet e Superligës të cilat janë zhvilluar sot në kuadër të javës së tretë, shkruan BlicMedia.

Gjilani e ka mundur Vushtrrinë me rezultatin 2:0, me golat e shënuar nga Busic dhe Hajdari.

Ndërsa në takimin e zhvilluar në Mitrovicë, Trepça ’89 ka barazuar me Drenicën me rezultatin 1:1.

Golat i shënuan Asare dhe Harman. /BlicMedia.net

Rènditja tabelare.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv