Sport

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës, pas takimit të sotëm

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Drenica dhe Llapi janë përballur në stadiumin “Bajram Aliu” në Skënderaj,në ndeshjen e javës së 2-të të IPKO Superligës së Kosovës, shkruan BlicMedia.net.

Skuadra e Tahir Lushtakut e ka mumdur Llapin me rezultatin e thellë prej 3:0.

Golat i shënuan Harmon, Mziu dhe Elshani.

Ishte kjo një fitore e merituar e Drenicës e cila sidomos në pjesën e dytë ishte tejet e organizuar. /BlicMedia.net

Rënditja tabelare.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv