Show Bizz

Ja si dukej Mozzik kur ishte I vogël (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi Mozzik është një reper mjaft i dashur për publikun shqiptar, kjo për shkak të këngëve që ai sjell.

Ai ka vendosur së fundmi që të publikoj një fotografi nga viti i largët 1997 ku shihet përkrah prindërve të tij.

Duke kujtuar këto momente Mozzik ka shkruar: “Gjatë vitit 1997 në Gjermani në stacionin e trenit me dy prindërit e mi.”

Duket se reperi nuk paska ndryshuar shumë në pamje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto