Show Bizz

Ja si dukej Elvana në fillim të karrierës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Elvana Gjata është një nga emrat më të kërkuar në skenën muzikore.

Ajo është marrë me muzikë qysh në moshë të re, shkruan Kosovarja.

Projekti i fundit nga Elvana është kënga “ Me tana”, që u shndërrua në hit prej lansimit të saj.

Me këtë këngë mori pjesë edhe në festivalin e RTSH-së, që zuri vendin e dytë.

Por ata që janë kurioz të dijnë se si ishte Elvana në fillim të karrierës, revista “Kosovarja” sjell një fotografi në të cilën është shfaqur Elvana së bashku me disa kolegë të saj.

Ajo çka bie në sy janë edhe ndryshimet e mëdha që i kanë bërë në pamjen e tyre, që dallojnë shumë nga ditët e sotme.
A ka ndryshuar Elvana sipas jush?/Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto