Lajme

Ja sa është rritur e mbijetuara e vetme e tragjedisë në Restelicë

Janë bërë 9 vite nga fatkeqësia natyrore në Restelicë, ku mbijetoi vetëm Amsera Reka.

 

Nga rënia e ortekut të borës mbetën të vdekur 10 banorë të këtij fshati

E mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amsera Reka tani ka 15 vjet dhe jeton tek disa të afër të saj në Itali.

Ja sa është rritur ajo tani

Postime të ngjajshme
Lajme

Vjen reagimi i Shpend Ahmetit pas fotografisë ku shihej në një BMW

Lajme

VIDEO| Burri i kryediplomates korruptoi komisionerët për ta bërë gruan deputete

Lajme

‘Po i vjen fundi shpejt pandemisë’: Lajmi i shumëpritur nga mjeku kosovar që jeton në Gjermani

Lajme

Çitaku reagon pas emërimit të zëvendësuesit të saj në ambasadën në ShBA