Sport

Ja sa bileta janë shitur deri tash për ndeshjen Kosovë – Gjibraltar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kosova do të përballet me Gjibraltarin me datë 10 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në një miqësore të lehtë në letër para përballjes shumë të rëndësishme ndaj Malit të Zi.

Interesimi i qytetarëve për këtë miqësore nuk ka munguar, ndonëse ka qenë më i vogël.

Zëvendës sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Arianit Ahmeti tha për Indeksonline se deri më tash janë shitur rreth 7500 bileta.

Deri më 10 tetor ka ende kohë dhe pritet që të gjitha biletat të shiten.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv