Sport

Ja kur zhvillohet takimi i shtyer mes Malishevës dhe Trepçës

Dje është marrë vendimi për shtyerjen e ndeshjes mes Malishevës dhe Trepçës në Ligën e Parë të Kosovës, pas vdekjes së ish-anëtarit të kryesisë së Trepçës, Gzim Vehapi, raporton “Zeri.info”.

Ndeshja e paraparë për t’u zhvilluar sot, do të luhet nesër, pra të dielën me fillim nga ora 13:00.

Momentalisht Malisheva është në pozitën e parë në tabelë me 20 pikë, kurse Trepça ndodhet e parafundit në tabelën e Grupit A me vetëm nëntë pikë.

Postime të ngjajshme
Sport

Mezani ndër emrat më të kërkuar të momentit, ja dy skuadrat që e duan me këmbëngulje

Sport

Nesër ndeshja e mbetur Drita – Llapi, ja kush do jetë refer

Sport

Publikohet fotografi e rrallë e Ibrahim Rugovës me Fadil Vokrrin në Turqi

Sport

Trajneri i njohur shqiptarë shërohet nga koronavirusi